Nagrody i publikacje

Wzmianki o Medorze bardzo często pojawiają się w mediach, zarówno tych tradycyjnych jak i internetowych. Naszą odzież można zobaczyć również w reklamach telewizyjnych.  Poniżej znajdą Państwo materiały prasowe dotyczące naszej marki, zarówno wywiady, artykuły jak i relacje z targów. Dodatkowo wybraliśmy reklamy, w których „wystąpiła” nasza odzież.


BUSINESSWOMAN ROKU 2020

Nagroda w plebiscycie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu


Z nieukrywaną dumą chcielibyśmy przekazać, iż w ubiegły weekend Ewa Małgorzata Wiertelak - Właściciel marki MEDORA i Prezes Zarządu MEDORA Sp. z o.o. - została nagrodzona statuetką Businesswoman Roku 2020 w plebiscycie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.
Wieczór rozdania nagród odbył się w jednej z warszawskich restauracji, w towarzystwie członków Klubu i honorowego gościa, pani Teresy Rosati. Gratulujemy!


 

 


FIRMA NA MEDAL 2020

Ogólnopolski Konkurs Gospodarczy


10 marca 2020 roku odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Gospodarczego „Firma na Medal”. w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie pod Warszawą. Certyfikaty dla najlepszych polskich firm odebrało ponad 50 przedsiębiorców z całej Polski.
Oceny zgłoszeń do Konkursu dokonało Jury Konkursowe, w którym zasiadali naukowcy reprezentujący uczelnie biznesowe, dziennikarze i przedstawiciele organizacji pozarządowych. Celem Konkursu było promowanie etyki w biznesie, promowanie polskich firm, które w swojej działalności gospodarczej kierują się interesem klienta, wyróżnianie firm, które dążą do zapewnienia swoim klientom jak najwyższego poziomu satysfakcji i zadowolenia z oferowanych produktów i usług, jak również wspieranie przedsiębiorstw w budowaniu pozytywnego wizerunku i wiarygodności biznesowej.

Podczas Gali – oprócz certyfikatów „Firma na Medal” – wręczono również statuetki dla przedsiębiorstw, które w toku oceny otrzymały najwyższą liczbę punktów konkursowych. Wyróżniono je tytułem TOP Firm na Medal. Marka MEDORA otrzymała dwie nagrody: Firma na Medal i TOP Firma na Medal. Cetryfikaty i statuetkę odebrała Pani Ewa Małgorzata Wiertelak - Prezes Zarządu MEDORA sp. z o.o. i właścicielka marki MEDORA Bardzo dziękujemy za tak zacne wyróżnienie.

 


 


KOBIECA MARKA ROKU 2019

Za kolekcję MEDORA by Eva Minge


Niezmiernie miło nam się znaleźć w gronie firm, które otrzymały prestiżowe wyróżnienie "Kobieca Marka Roku 2019 - Klasa i Styl”.
Ten certyfikat jest wyrazem tego, że Państwo doceniają naszą najwyższą jakość i wysiłek jaki włożyliśmy, aby wspólnie ze słynną projektantką Ewą Minge, stworzyć innowacyjną kolekcję pod szyldem MEDORA by Eva Minge.
Dziękujemy za zaufanie.


FORUM INTELIGENTNEGO ROZWOJU 2019

Pokaz mody medycznej i prelekcja Prezes Zarządu MEDORA sp. z o.o. - Ewy Małgorzaty Wiertelak


Podczas Forum, które miało miejsce w Aparthotel Termy Uniejów, odbył się pokaz mody, niepowtarzalnej
w swojej dziedzinie odzieży medycznej - marki MEDORA.
Bez kolekcji firmy Medora, polska służba zdrowia byłaby nadal biała lub zielona. Dzięki tej firmie, nie tylko dzieci nie boją się pójść do lekarza. Przed pokazem Pani Prezes wzięła udział w debacie z zakresu rewolucji 4.0 oraz na temat badań i technologii przyszłości, gdzie w towarzystwie m.in. Pana Adama Rozwadowskiego właściciela Enelmed, prowadzili rozważania na temat zmian jakie się dokonują w medycynie.

 


CERTYFIKAT PLATYNOWEGO DONATORA

od Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego


#SZMINKAKOBIETOM

Artykuł na stronie SukcesPisanySzminka.pl


#SzminkaKobietom, to wyjątkowy projekt którego jestem częścią ,skierowany dziś do każdej z nas. Cieszę się, że istnieją takie kobiece społeczności, gdyż razem zawsze możemy więcej. Miejmy nadzieję, że kiedy ten wirusowy czas minie, zostanie solidarność i empatia biznesowa , która pomoże nam zbudować się na nowo.
 

Ewa Małgorzata Wiertelak
Właściciel marki MEDORA

Poznaj historię Ewy Małgorzaty Wiertelak i jej drogi do sukcesu, o której opowiada w ramach akcji #Szminka Kobietom.

Cały artykuł przeczytasz tutaj: KLIKArtykuł Design Magazine

Artykuł Party.pl

Artykuł Fashion and style

Fashionmedia.pl

VIP magazine

Allaboutlife.pl

Relacja video z CEDE 2014

DlaLejdis.pl

FashionAndStyle.pl

 

 

 

BaboshkaStyle.eu

Relacja video z CEDE 2015

19 zjazd PTO Olsztyn 2016l

 

 

 

MEDORA Złota Siódemka

Artykuł Gazeta Prawna

Artykuł Portal Dentystyczny

 

 

 

Artykuł Bohaterowie MSP

Artykuł Nowoczesna Klinika

Ksiażka "50 wpływowych kobiet"